test

CMYK ateliér

Sme tu pre Vás vždy, keď potrebujete spoľahlivé grafické a tlačiarenské služby. Pripravíme pre Vás všetko od návrhu až po finálnu tlač, lepenie či kompletizáciu priamo u Vás. Ak už potrebujete poradiť alebo pomôcť s čím koľvek, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tu pre Vás.

Kontaktujte nás
info@atcmyk.sk
+421 905 540 104

J. Mudrocha 650/1
905 01 Senica

Naše služby

Neviete čo potrebujete?
My Vám to povieme...

Veľa klientov, ktorí k nám prídu ani sami poriadne nevedia čo chcú. Radi im však pomôžeme to zistiť. Tu je pár najčastejších služieb, ktoré poskytujeme…

Grafický dizajn

Či už jednoduchý návrh vizitky, alebo dizajn celej značky, so všetkým Vám pomôžeme. Navrhneme to za Vás aj vtedy, keď nemáte žiadnu predstavu.

Výroba na mieru

Môže to byť čokoľvek, čo neviete jednoducho nikde inde kúpiť. Tabuľky, menovky, 3D reklama, stojany alebo rôzne predmety na výstavy. U nás Vám pomôžeme aj s týmto.

Tlač

Všetko čo sa u nás navrhne, ale aj to čo si sami prinesiete Vám vieme vytlačiť akoukoľvek metódou tlače. Niekedy aj na počkanie.

Kartónová výroba

Potrebujete pre Váš produkt špecifický obalový materiál, ale neviete ho nájsť nikde na trhu? Vašu "krabičku" Vám návrhneme a zrealizujeme jej výrobu už od pár kusov.

Lepenie

Auto, autobus, kamión, reklamná tabuľa, polep predajne či už vonku alebo vo vnútri. Polepíme všetko a všade, ak nám teda počasie dopraje 😀

Webdizajn

Webstránka, eshop, alebo reklama na internete. Starostlivosť o sociálne média a hlavne o to, aby ste boli vidieť a Vaši klienti si Vás tak rýchlo a jednoducho našli.

Ukážky prác

Pozrite si naše práce tu, alebo nás jednoducho navštívte a radi Vám ich ukážeme naživo.

No items were found matching your selection.

Som úplný laik čo sa grafiky týka, ale v tejto firme mi vedeli vždy pomôcť a vyhovieť, nech už išlo o čokolvek. Ich práce sa mi veľmi páčia a posúvajú moju firmu vpred.
Jakub

Majiteľ reštaurácie

Som rada, že som si vybrala práve túto firmu spomedzi ostatných v Senici. Veľmi dobre chápu čo potrebujem. Majú super prístup a viac ako férové ceny.
Majka

Blogerka

Priateľský prístup a ochota pomôcť, ale aj rýchlosť, ktorú chalani majú je pre mňa veľmi dôležitá. Už dlho som sa nestretol s firmou, ktorá moje zadania spracuje behom jedného dňa. K úplnej spokojnosti.
Lukáš

Ceo